Ostseeperle Börgerende

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Eigen strand

  • Fitness/Gymzaal

  • Sportactiviteiten

  • Kindvriendelijk

  • Huisdieren

Locatie

    Het comfortabele Ostseeperle Börgerende hotel ligt op circa 4 km van het Kornhaus en beschikt over wifi in de kamers. Het pension beschikt over een een privéparkeerplaats ter plekke.

    Dit hotel is gelegen binnen 10-minuten rijafstand van de kloosterruïne. Gasten kunnen bezienswaardigheden bezoeken zoals het Münster Bad Doberan, op 4,1 km afstand van het pand in Börgerende-Rethwisch. Ostseeperle Börgerende bevindt zich binnen 15-minuten rijafstand van het kamp en andere belangrijke bezienswaardigheden van Börgerende-Rethwisch.

    Sommige kamers in het hotel met 15 kamers hebben een bureau en TV met meerdere kanalen. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

    Ze serveren elke dag een continentaal ontbijt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Ostseeperle Börgerende

    Sommige kamers in het hotel met 15 kamers hebben een bureau en TV met meerdere kanalen. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ostseeperle Börgerende Kamer foto Ostseeperle Börgerende Kamer foto Ostseeperle Börgerende Keuken foto Ostseeperle Börgerende Toiletten foto
    Budget Double Kamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Ostseeperle Börgerende Bedden foto Ostseeperle Börgerende Voorzieningen foto Ostseeperle Börgerende Kamer foto Ostseeperle Börgerende Toiletten foto
    Private Bathroom Quadruple Room

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Ostseeperle Börgerende Bedden foto Ostseeperle Börgerende Kamer foto Ostseeperle Börgerende Toiletten foto Ostseeperle Börgerende Kamer foto
    Comfort Vierpersoonskamer

    Grootte: 45 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Ostseeperle Börgerende Faciliteiten foto Ostseeperle Börgerende Toiletten foto Ostseeperle Börgerende Bedden foto Ostseeperle Börgerende Bedden foto Ostseeperle Börgerende Voorzieningen foto
    Woonwagen

    Grootte: 5 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Ostseeperle Börgerende Bedden foto Ostseeperle Börgerende Faciliteiten foto Ostseeperle Börgerende Kamer foto Ostseeperle Börgerende Toiletten foto
    Kleine Double Kamer

    Grootte: 10 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ostseeperle Börgerende

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ostseeperle Börgerende

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Accepteert Ostseeperle Börgerende hotel huisdieren?
      Gasten worden uitgenodigd om samen met hun huisdieren in Ostseeperle Börgerende hotel te verblijven.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ostseeperle Börgerende